Categories
Slots

CasinoExtra | Депонирајте 10 € за да добиете 100 бесплатни вртења!

CasinoExtra | Депонирајте 10 € за да добиете 100 бесплатни вртења!

Ratings and Reviews of Online Casinos

 


1. Sol Casino

Sol casino keyword

Free Sign-Up Bonus: 80 Free Spins ( Free Sign-Up Bonus Link )

 

First Deposit Bonus: 100% up to €/$ 200 ( Registration Link )

 

SIGN-UP SOL CASINO

 


 

2. Fresh Casino

fresh casino

Free Sign-Up Bonus: 70 Free Spins ( Free Sign-Up Bonus Link )

 

First Deposit Bonus: 100% up to €/$ 200 ( Registration Link )

 

ENTER FRESH CASINO

 


 

 

3. Jet Casino

jet casino

Free Sign-Up Bonus: 30 Free Spins ( Free Sign-Up Bonus Link )

 

First Deposit Bonus: 150% up to €/$ 500 ( Registration Link )

 

SIGN-UP JET CASINO

 


 

 

 

CasinoExtra | Депонирајте 10 € за да добиете 100 бесплатни вртења!

❌ CasinoExtra не прифаќа регистрации на играчи од следните земји:

Авганистан, Албанија, Алжир, Ангола, Аруба, Австралија, Бангладеш, Бонаер, Босна и Херцеговина, Камбоџа, Чиле, Кина, Курасао, Еквадор, Франција, Гвајана, Хонг Конг, Унгарија, Индонезија, Иран, Ирак, Израел, Италија, Кувајт , Лао, Малезија, Маурициус, Црна Гора, Мјанмар, Намибија, Холандија, Никарагва, Северна Кореја, Норвешка, Пакистан, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Филипини, Сингапур, Словенија, Јужна Кореја, Судан, Сирија, Шведска, Тајланд, Турција, Уганда , Обединети Арапски Емирати, Велика Британија, Соединетите Американски Држави, Виетнам, Јемен, Зимбабве

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *